Турбота та безпека у пологовому відділенні

Вітаємо вас у найважливішому моменті вашого життя! Наше пологове відділення – це найкраще місце для народження вашої дитини,  де кожен момент наповнений високим професіоналізмом нашого медичного персоналу (акушерів-гінекологів, неонатологів, анестезіологів, медсестер), турботою, комфортом і затишком. 

 

Піклуємося про вас на кожному кроці

Ми розуміємо, наскільки важливою є безпека  та здоров’я матусі і немовляти, тому у нашому відділенні ви зможете насолодитися найвищими стандартами медичного обслуговування та гігієни .

Професіоналізм

Наші лікарі та медсестри – це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом у сфері акушерства та гінекології. Вони підтримають вас та вашу сім’ю на кожному етапі вагітності  та пологів, забезпечуючи найкращий результат, прислуховуючись до ваших бажань, гарантуючи:

  • психологічну підтримку;
  • роз’яснення усіх нюансів пологового процесу;
  • можливість скористатися послугами епідуральної анестезії, щоб зменшити біль під час перейм (золотий стандарт знеболення пологів у світовій практиці);
  • здійснення контакту «шкіра до шкіри» та раннє прикладання до грудей після народження малюка.

Комфорт та затишок

Наше пологове  відділення обладнане  сучасною апаратурою та усіма зручностями, щоб зробити перебування мами та малечі максимально комфортним. Ви обов’язково відчуєте, що кожна деталь створена для вашого затишку.

Індивідуальний підхід

Ми  розуміємо, що кожна сім’я унікальна, тому наші послуги  адаптовані до вашого персонального досвіду та потреб. Ми відповідально працюємо з вами, щоб зробити цей день найяскравішим та незабутнім, наповненим колосальною життєвою енергією. Обирайте пологове відділення «Діділія», щоб сповна відчути усі його переваги.

Ваше щастя та здоров’я – наш пріоритет!

Прокрутити вгору