Дитячий стаціонар дитячого консультативно-лікувального центру

Дитячий стаціонар дитячого консультативно-лікувального центру розташований на третьому поверсі центрального корпусу ДНУ « НПЦ ПКМ» ДУС .

Графік роботи:

Цілодобово

Контактний телефон : + 38 (044) 254-68-52 

Шейко Микола Степанович

Завідувач ДС ДКЛЦ – Лікар хірург дитячий вищої категорії, Заслужений лікар України.

Стецюк Інна Миколаївна

Сестра медична старша дитячого стаціонару ДКЛЦ – вища кваліфікаційна категорія.

Основний принцип роботи дитячого стаціонару – мінімальна інвазивність, інтенсивність та максимальна безпека лікування для пацієнта, комфортне перебування матері і дитини в стаціонарі.

Палати дитячого стаціонару (одно- та двомісні)  розташовані по типу напівбоксів з метою попередження перехресної інфекції, оснащені окремим санвузлом.  Це дає можливість лікувати дітей з різноманітнішою хірургічною (вроджені аномалії розвитку, гострі  хірургічні захворювання, гостра кишкова непрохідність, апендицит, перитоніт тощо) та соматичною патологією (захворювання органів травлення, дихання, серцево-судинної системи, ЦНС, тощо).

В стаціонарі виконується весь обсяг невідкладних та планових оперативних втручань дітям з періоду новонародженності до 18 років, як ендоскопічно так і відкритим методом. Це єдиний заклад в Україні, де є можливість виконання одночасно декількох оперативних втручань у однієї дитини під час одного наркозу  завдяки залученню хірургів  різного напрямку, що значно зменшує психологічну травму для дитини та батьків, скорочує час перебування в стаціонарі. 

У стаціонарі цілодобово чергує лікар анестезіолог дитячий, який в будь-який час може надати невідкладну допомогу.

Новини:
Електроенцефалограмма з відеомоніторингом (погодинна, добова, нічна)

В умовах дитячого стаціонару проводиться  електроенцефалографія з відеомоніторингом (погодинна, цілодобова, нічна), яка дозволяє на ранній стадії діагностувати патологічні зміни функції ЦНС, судомний синдром у дітей з періоду новонародженності до 18 років; контролювати адекватність проведення протисудомної терапії, дозування медикаментів.

Список лікарів:

 

  1. Рожкова Ірина Володимирівна – лікар-педіатр; вищої категорії;
  2. Гущін Микола Володимирович – лікар-уролог дитячий вищої категорії;
  3. Нігматшаєва Майя Гайратівна – лікар-хірург дитячий, другої категорії. 
Уролог Гущін Микола Володимирович
Педіатр Рожкова Ірина Володимирівна
Хірург Нігматшаєва Майя Гайратівна

Поради лікарів:

Поради відділення:
Прокрутити вгору