Відділення променевої та функціональної діагностики з ультразвуковими дослідженнями клініко-діагностичного центру

Відділення променевої та функціональної діагностики з ультразвуковими дослідженнями клініко-діагностичного центру знаходиться на 4 поверсі основниого корпусу

Графік роботи:

Згідно графіку з 8:00 до 20:00 (пн-пт)

Контактні телефони :
(044) 254-64-25 (функціональна діагностика),
(044) 254-64-92 (відділення УЗД),
 (044) 254-64-93 (променева діагностика).
  • Кабінети рентгенологічної діагностики  :  444, 445, 446, 447, 450;
  • Кабінет комп’ютерної томографії :  448;
  • Кабінет флюорографії  : 135 (1й поверх);
  • Кабінет МРТ : 104 (1й поверх);
  • Кабінети ультразвукової діагностики : 454, 454/1, 456, 458;
  • Кабінети функціональної діагностики : 440, 439, 438, 437, 436, 415, 416.

Зінченко Наталя Іванівна

Завідувачка відділення, лікар з УЗД вищої кваліфікаційної категорії, лікар-рентгенолог

Дума Світлана Василівна

Сестра медична старша, вищої кваліфікаційної категорії

За допомогою сучасної техніки та правильної інтерпретації фахівцями відділення можлива рання діагностика захворювань, що дає час для обрання адекватного режиму лікування.

Напрями діяльності:

 

  • Променева діагностика (рентгенографія, КТ, МРТ);
  • Ультрасонографія органів та систем;
  • Функціональна діагностика серцево-судинної, нервової та дихальної  системи.
  • Електрокардіографи: Мegacart” (Siemens), Heaco, Cardipia;
  • Система для добового моніторування ЕКГ: Cardiospy, Diacard;
  • Cистема для добового моні торування АТ: Diacard;
  • Система ультразвукова діагностична експертного класу: Aplio 400, Aplio 500, Aplio – I600, Aplio A;
  • Комплекс географічний комп’ютерний Reotest;
  • Електроенцефалограф Нейрон-Спектр-4;
  • Срірограф BTL-08 Spiro;
  • Магнітно-резонансний томограф Magnetom Sola DC;
  • Томограф комп’ютерний Somatom go.TOP;
  • Апарат рентгенівський дентальний Endos DC;
  • Цифрова мамографічна рентгенодіагностична система Melodi IIID з функцією томосинтезу;
  • Система рентгенографічна та флюороскопічна OPERA  з скопією;
  • Система рентгенівськ діагностична Calypso;
  • Флюорограф «АСПЕКТ».
Останні записи:

Перелік послуг які надаються:

 
  • Рентгенографія органів грудної клітини, в тому числі флюорографія;
  • Рентгенографія опорно-рухової системи;
  • Рентгенографія органів черевної порожнини та позаочеревинного простору;
  • Рентгенографія структур черепа;
  • Мамографія з томосинтезом;
  • Дентальна рентгенографія;
  • Мультиспіральна комп’ютерна томографія всіх органів та систем, в тому числі з контрастним підсиленням;
  • УЗД поверхнево розташованих органів (щитоподібної залози, паращитоподібних залоз, молочних залоз, слинних залоз, лімфатичних вузлів, тощо;
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінки та жовчевивідних шляхів,підшлункової залози, селезінки, нирок, наднирників);
  • УЗД органів сечостатевої системи у чоловіків та жінок ( трансабдомінально, трансректально (ТРУЗД), трансвагінально (ТВУЗД);
  • УЗД опорно-рухової системи, м’яких тканин, тощо;
  • Компресійна еластографія;
  • УЗДГ магістральних судин черевної порожнини та позаочеревинного простору, судин нижніх та верхніх кінцівок, судин тазу;
  • УЗДГ судин голови та шиї;
  • Ехокардіографія;
  • Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія новоутворень поверхнево розташованих органів під контролем УЗ (ТАПБ);
  • Лікувально-діагностична пункція опорно-рухового апарату під контролем УЗ;
  • Функціональні методи дослідження:
      • серцево-судинної системи (електрокардіограма, добовий моніторинг  ЕКГ, добовий моніторинг АТ);
      • дихальної системи ( спірографія);
      • нервової системи (електроенцефалографія, реоенцефалографія);
  • МРТ структур головного мозк, в тому числі з контрастним підсиленням;
  • МРТ кісток черепа та приносових пазух, в тому числі з контрастним підсиленням;
  • МРТ екстра- та інтра- краніальних судин , в тому числі з контрастним підсиленням;
  • МРТ опорно-рухового апарату;
  • МРТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору, в тому числі з контрастним підсиленням;
  • МРТ органів грудної клітки та серця, , в тому числі з контрастним підсиленням;
  • МРТ огранів малого тазу у чоловіків та жінок, , в тому числі з контрастним підсиленням;
  • МРТ сечо-статевої системи, в тому числі з контрастним підсиленням;
  • МР-мамографія, , в тому числі з контрастним підсиленням.

Наші переваги:

 

  • Надання спеціалізованої діагностичної допомоги базується на рекомендаціях доказової медицини в рамках чинних медико- технологічних документів.
  • Значну роль у роботі лікарів відділення займає впровадження у практичну діяльність інноваційних розробок та технологій, нових методів діагностики.
  • Необхідний комплекс  обстежень проводиться в зручний для пацієнтів час.


Список лікарів:

  1. Бочкалов Михайло Власович – лікар- рентгенолог вищої  кваліфікаційної категорії;
  2. Волинська Світлана Володимирівна – лікар з функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії;
  3. Горб Ірина Сергіївна – лікар з УЗД вищої кваліфікаційної категорії;
  4. Дубрівний Юрій Миколайович – лікар -рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії;
  5. Дубрівний Микола Юрійович – лікар -рентгенолог;
  6. Долгополова Тетяна Олексіївна – лікар з функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії;
  7. Журавчак Ольга Ігорівна – лікар з УЗД;
  8. Казакевич Василь Григорович – лікар з УЗД вищої кваліфікаційної категорії;
  9. Камінська Надія Олександрівна – лікар -рентгенолог;
  10. Кундій Арина Сергіївна – лікар з функціональної діагностики;
  11. Кушнір Ірина Вікторівна – лікар з УЗД вищої кваліфікаційної категорії;
  12. Лебединська Лариса Володимирівна – лікар з УЗД вищої кваліфікаційної категорії;
  13. Макаренко Галина Іванівна – лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат мед. наук.;
  14. Мирона Віталія Миколаївна – лікар з УЗД;
  15. Ніцак Наталія Василівна – лікар -рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії;
  16. Парфенюк Олена Володимирівна – лікар з функціональної діагностики, вищої кваліфікаційної категорії;
  17. Погодаєва Галина Антонівна – лікар з УЗД вищої кваліфікаційної категорії;
  18. Севастьянова Надія Євгенівна – лікар  з УЗД вищої кваліфікаційної категорії;
  19. Солодухіна Юлія Євгенівна – лікар з УЗД вищої кваліфікаційної категорії;
  20. Стельмах Ольга Анатоліївна – лікар з функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії, лікар з УЗД;
  21. Тромса Ольга Анатоліївна – лікар -рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії;
  22. Хабрат Антон Борисович – лікар з УЗД;
  23. Хоменко Наталія Анатоліївна – лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії;
  24. Цвігун  Григорій Володимирович – лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії.  Кандидат мед. наук.  Доцент, професор кафедри військової хірургії УВМА.  Заслужений лікар України;
  25. Швидка Ірина Львівна – лікар з функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії.

Новини відділення:

Добовий моніторинг АТ

Добовий моніторинг АТ

Добовий моніторинг АТ Добовий моніторинг артеріального тиску (ДМАТ) —найбільш інформативний метод оцінки коливань артеріального тиску протягом доби. ДМАТ значно розширює можливості діагностики та лікування артеріальної…
Поради лікарів:
Прокрутити вгору