Операційне відділення

Ми усі прагнемо зробити своє життя кращим, здоровішим, щасливішим.

Це цілком природне бажання кожної людини. Та, на жаль, іноді перешкодами до справжньої насолоди життям постають біль і хвороби, які вимагають хірургічного втручання. Але не хвилюйтеся, ми тут, щоб допомогти вам.

Операційне відділення з рентгенохірургічним блоком

Наша команда експертів – медичних працівників центру, які гідно представляють когорту кращих хірургів України, завжди готова професійно допомогти вам подолати хворобу .
Ми працюємо в умовах надсучасної та технологічної операційної, використовуючи малоінвазивні технології та методики лікування через природні отвори, які гарантують вам безпеку, ефективність, менш травматичне лікування та швидке одужання.

У нашому відділенні оснащено інноваційних 7 операційних залів, де синхронно можуть працювати 8 операційних бригад. Ми можемо успішно виконати будь-яку операцію або поєднати їх одночасно: від малотравматичних однопортових холецистектомій – до складних операцій на відкритому серці. Немає нічого неможливого для нас.

Завідувач операційного відділення Дячук Михайло Дмитрович та мультидисциплінарна команда з понад 15 хірургічних профілів, які очолюють доктори та кандидати наук, та мають досвід більш як 50000 малоінвазивних операцій! З таким потужним професійним та науковим потенціалом ми готові до будь-яких викликів!
Якщо ви або ваші близькі потребуєте хірургічної допомоги, не зволікайте, звертайтеся до нас. Ми завжди готові прийняти вас, проконсультувати, прооперувати та підтримати. Ми – ваші друзі, ваші лікарі, ваші ангели-охоронці.Записуйтеся на консультацію за телефоном або через наш сайт. Звертайтеся до нас уже сьогодні та дозвольте нам взяти професійну турботу про ваше швидке одужання та повне відновлення!

(044) 284-71-02
(044) 284-67-39


Прокрутка до верху