Східноєвропейський форум експертів з анестезіології та інтенсивної терапії

Східноєвропейський медичний форум у Любліні: перспективи сучасної анестезіології та інтенсивної терапії

Нещодавно, у березні нинішнього року у Любліні (Польща) відбувся надзвичайно важливий захід для медичної галузі – Східноєвропейський форум експертів з анестезіології та інтенсивної терапії. Одним із учасників заходу став Олександр Науменко, завідувач ВАТ ЦСД. Його представництво має вагоме значення для обміну досвідом та найновішими науковими досягненнями у цій сфері. 

У ході триденної програми О.В. Науменко відвідав тематичні лекції з актуальних питань анестезіології та інтенсивної терапії. Він поділився результатами своїх напрацювань та мав нагоду обмінятись експертним досвідом з провідними фахівцями медичних закладів
Польщі, Литви та Латвії, які внесли вагомий внесок у розвиток сучасної анестезіології.
Участь Олександра Науменка у формі не тільки сприяла активному обміну ідеями, але й – створенню нових міжнародних звʼязків у галузі.

Завдяки таким подіям, як Східноєвропейський форум експертів з анестезіології та інтенсивної терапії, сучасна медична спільнота має можливість постійно оновлювати свої знання та практичні навички в і Висновки та інноваційні підходи, представлені учасниками заходу, стануть основою для вдосконалення лікувальних стратегій, впровадження новітніх методів анестезіології та інтенсивної терапії, підвищення якості надання медичної допомоги пацієнтам ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС.

Новини:
Прокрутка до верху