Euro Anaesthesia 2024, м.Мюнхен

Науково-практична конференція «Euro Anaesthesia 2024» у місті Мюнхен

В рамках міжнародної спільноти анестезіологів 25–27 травня відбулася науково-практична конференція «Euro Anaesthesia 2024» у місті Мюнхен (Німеччина), у якій взяв участь Черній Володимир Ілліч, головний науковий співробітник наукового відділу малоінвазивної хірургії, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України.

На конференції в живій дискусії обговорювалися такі теми, як останні тенденції інтенсивної терапії, періопераційне ведення пацієнтів з прискореною реабілітацією, особливості анестезії у торакальній та кардіохірургії, приділялася увага питанням інфекції, сепсису та імунологічного статусу пацієнта.

Практичний семінар з регіонарної анестезії був присвячений базовим навичкам використання ультразвукових методів, актуальних для анестезіологів. Семінар включав практику під керівництвом провідних експертів на фантомних моделях. За підсумками занять, учасники набули навичок регіонарної анестезії верхніх та нижніх кінцівок, тулуба під контролем УЗД. 

На сесії, присвяченій оновленій інформації про гострий біль, були висвітлені причини, симптоми, позитивні та негативні ознаки нейропатичного болю, а також – способи його оцінки за різними шкалами. Учасники дізналися про показники якості періопераційного лікування болю, про підходи до менеджменту паліативного догляду за хворими в аспекті больового синдрому.

Третій день конференції був сконцентрований на постерних доповідях у галузі серцево-судинної хірургії та на питаннях гемодинаміки, сучасних підходах у загальній анестезії, особливостях застосування лікарських препаратів та фармакологічних засобів в анестезіології.

 

Загалом конференція була спрямована на конструктивне вирішення завдань сучасної медицини та пройшла в дружній атмосфері, на тлі обміну досвідом і взаємовигідного співробітництва.

Новини:
Прокрутка до верху