Науково-практична конференція
за участю молодих вчених
«Організаційно-прикладні аспекти клінічної та профілактичної медицини в умовах сучасних викликів і загроз: проблеми та перспективи
інноваційного розвитку»
Вельмишановний колего!
30-31 жовтня 2024 р. буде проведена науково-практична конференція за участю молодих вчених «Організаційно-прикладні аспекти клінічної та профілактичної медицини в умовах сучасних викликів і загроз: проблеми та перспективи інноваційного розвитку». Організаторами конференції є Державна наукова установа «Центр інноваційних технологій охорони здоров’я» Державного управління справами, Національна академія медичних наук України, Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Громадська організація «Українська асоціація менеджменту в охороні здоров’я».
Програмні питання конференції:
- Актуальні питання громадського здоров’я.
- Глобальні фактори ризику для громадського здоров’я у ХХІ столітті.
- Організаційно-методичні, клінічні та мультидисциплінарні аспекти персоніфікованого надання медичної допомоги пацієнтам з коморбідними станами.
- Актуальні питання посттравматичних стресових розладів в умовах воєнного стану.
- Мультидисциплінарний підхід до реабілітації військовослужбовців та мирного населення.
- Актуальні питання психологічної реабілітації військовослужбовців та цивільних осіб, постраждалих внаслідок впливу руйнівних факторів війни.
- Постковідний синдром як мультидисциплінарна проблема.
- Інноваційні, зокрема мінінвазивні технології у хірургічній практиці.
- Сучасні принципи періопераційного менеджменту та раціонального анестезіологічного супроводу пацієнтів хірургічного профілю.
- Організаційні та клінічні аспекти збереження репродуктивного здоров’я населення України.
- Досвід упровадження та розвиток телемедичних технологій на різних етапах медичної допомоги.
- Фундаментальні дослідження в медицині: перспективи впровадження у медичну практику.
- Персоніфікована медицина і штучний інтелект: здобутки та перспективи застосування.
- Досвід упровадження європейських стандартів навчання в систему підготовки медичних кадрів у сфері охорони здоров’я.
- Перспективи розвитку електронної охорони здоров’я.
* Участь у конференції платна – 980 грн. (згідно з тарифами на платні послуги, затвердженими Державним управлінням справами). Згідно з Наказом МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446, слухачі конференції (за умови успішного складання тестового контролю) зможуть отримати сертифікат про участь з 10 балами БПР.
Кінцевий термін реєстрації слухачів конференції – 18 жовтня 2024 року (включно). Прохання в реєстраційній анкеті зробити відмітку: «Слухач (з подальшим тестовим контролем для отримання сертифіката учасника)».
Оргкомітетом передбачена також можливість участі у секційних засіданнях та ознайомлення з матеріалами конференції без отримання сертифіката учасника (безкоштовно). Для цього також необхідно заповнити анкету учасника (до 27 жовтня 2024 року включно)! Прохання в реєстраційній анкеті зробити відмітку: «Слухач (без отримання сертифіката учасника)».