Забезпечення відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Забезпечення відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії в хірургічному центрі повного циклу ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС потужно оснащено сучасним обладнанням, тут працює команда висококваліфікованих лікарів. Наші спеціалісти забезпечують якісну анестезіологічну підтримку під час операції, термінову допомогу під час невідкладних станів, готують пацієнтів до операції та спостерігають їх після.

Оснащення нашої анестезіологічної служби дозволяє проводити операції будь-якого ступеню складності та тривалості. 

Для цього здійснюється:

  • визначення комплексу необхідних лабораторних та інструментальних методів обстеження;
  • визначення об’єму консультацій суміжних спеціалістів в перед- та післяопераційному періоді;
  • анестезіологічне забезпечення маніпуляцій будь-якого рівня складності, від лікувально-діагностичних до радикальних оперативних втручань;
  • моніторинг життєво важливих функцій та інтенсивна терапія раннього післяопераційного періоду.

БЕЗПЕКА пацієнта – основний принцип роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Вона забезпечується за допомогою:

  • найновішого обладнання– наркозно-дихальної апаратури компанії Dräger, що представляє міжнародний стандарт анестезії та гарантує високий рівень безпеки;
  • повноцінного моніторингу життєво важливих функцій та адекватності знеболювання під час оперативного втручання і в ранньому післяопераційному періоді в умовах палат інтенсивної терапії (BIS-моніторинг в умовах операційної дозволяє додатково контролювати глибину та адекватність анестезії, корегувати дози анестетика, забезпечувати більш м’який вихід зі стану медикаментозного сну);
  • пульсоксиметрія, АТ та ЕКГ-моніторинг;
  • моніторинг дихання. 

Наше відділення інтенсивної терапії організовано за міжнародними стандартами та забезпечує повний контроль життєво важливих функцій пацієнта. 

Враховуючи широке застосування малоінвазивних методик під час проведення операційних втручань, наявність широкого спектру анестетиків різноманітної тривалості дії та повноцінного моніторингу, більшість оперативних втручань може бути проведена в рамках хірургії одного дня.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії працює команда лікарів вищої та першої кваліфікаційної категорії. Наші спеціалісти мають необхідні знання та досвід, вони пройшли підготовку в провідних клініках України та за кордоном  та продовжують постійно вдосконалювати свій рівень.

Новини:
Прокрутка до верху