Перший випуск лікарів інтернів у 2024 році

Перший випуск лікарів-інтернів у 2024 році

Уже третій рік ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС є базою стажування лікарів-інтернів (заочна частина інтернатури) за 11 спеціальностями: акушерство та гінекологія, анестезіологія та інтенсивна терапія, внутрішні хвороби, медицина невідкладних станів, неврологія, отоларингологія, офтальмологія, хірургія, дерматовенерологія, педіатрія. В навчанні лікарів-інтернів приймають участь щомісячно близько 90 майстрів на робочих місцях клініки, 98% яких мають вищу кваліфікаційну категорію, а 50% ще й науковий ступень.

Ми пишаємося тим, що наша клініка є місцем, де лікарі-інтерни отримують свою першу професійну підготовку. Це не лише важливо для їхнього особистого розвитку, але й для забезпечення високої якості медичних послуг нашим пацієнтам.

Навчання інтернів у нашій клініці сприяє постійному оновленню знань та практичних навичок усього медичного персоналу. Вони приносять свіжі ідеї та новітні підходи, які допомагають нам бути провайдерами медичних інновацій.

Ми віримо, що інвестиції у навчання молодих фахівців є інвестиціями у майбутнє нашої медицини. Тому ми продовжуємо підтримувати та розвивати програми для навчання лікарів-інтернів, адже саме вони стануть основою медичної галузі завтра.
Новини, оголошення:
Прокрутка до верху