В хірургічному стаціонарі №2 (м. Чернівці) проводяться операції із залученням провідних хірургів із Києва
До Хірургічного стаціонару №2 у місті Чернівці завітав провідний уролог ДУС Андрій Журавчак. Завдяки його високій кваліфікації та досвіду була проведена надскладна операція з видалення пухлини простати – лапароскопічна радикальна простатектомія.
Операція пройшла успішно, і наші пацієнти тепер можуть бути впевнені, що в Чернівцях доступні найсучасніші методи лікування урологічних захворювань.
Лапароскопічна радикальна простатектомія – операція, яка дозволяє видалити пухлину з максимальною точністю та мінімальним ризиком для пацієнта. Завдяки лапароскопічному підходу пацієнти відновлюються швидше та відчувають менше дискомфорту після операції.
![6.1 6.1](https://clinic.gov.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6.1-qqk0wok8y4al8hs6sf7kguevtme82cawnorjgr92h2.webp)
![6.2 6.2](https://clinic.gov.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/6.2-qqk0xymc901n1dxabh4ad0sgxi37jidr60qbzbcs06.webp)
Ми продовжуємо працювати над тим, щоб забезпечити наших пацієнтів найкращими умовами для лікування та реабілітації.
Слідкуйте за нашими новинами, щоб бути в курсі всіх подій та досягнень нашої лікарні. Здоров’я вам та вашим близьким!