Вітаємо лікарів-інтернів із завершенням практичної частини інтернатури!
Вітаємо лікарів-інтернів із завершенням практичної частини інтернатури!Державна наукова установа «Центр інноваційних…
31 березня 2026 року став знаковим днем для нашої установи – молоді фахівці успішно завершили практичну частину інтернатури. Протягом навчання майбутні лікарі пліч-о-пліч з досвідченими наставниками опановували тонкощі обраних професій, демонструючи наполегливість та жагу до знань.
Підготовку завершено за такими напрямками:
Ми пишаємося кожним інтерном, який пройшов цей шлях. Отриманий практичний досвід стане міцним фундаментом для подальшої самостійної роботи та якісного надання медичної допомоги пацієнтам.
Бажаємо молодим колегам невичерпної енергії, професійного зростання та успішного складання іспитів!