Вітаємо з Днем вишиванки!
Сьогодні ми святкуємо День вишиванки – символ нашої культури та єдності. Нехай кожен стібок нашої вишиванки нагадує про багатство та різноманіття України. Пишаємось нашою історією та традиціями!
![](https://clinic.gov.ua/wp-content/uploads/317d7b05-f068-4014-9fbf-407f561760c3.jpg)
![](https://clinic.gov.ua/wp-content/uploads/e79e3817-80df-403e-922d-eeb7b70afa05.jpg)
![](https://clinic.gov.ua/wp-content/uploads/6fe371bf-eef4-4467-b008-c838335025ca.jpg)
![](https://clinic.gov.ua/wp-content/uploads/4e1200dc-88fe-4a0c-b87a-63ba77b7b1f2.jpg)
Сьогодні ми святкуємо День вишиванки – символ нашої культури та єдності. Нехай кожен стібок нашої вишиванки нагадує про багатство та різноманіття України. Пишаємось нашою історією та традиціями!