Новини

У ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС розпочався цикл спеціалізації лікарів з ультразвукової діагностики

18.09.2023

 У ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС розпочався цикл спеціалізації лікарів з ультразвукової діагностики, який триватиме з 18 вересня по 15 грудня 2023 року. Вступну конференцію відкрила заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи та якості надання медичної допомоги, доктор медичних наук, доцент, пров. наук. співр. Олена Ошивалова, яка ознайомила слухачів з історією установи та нинішніми основними напрямами діяльності, наголосила на орієнтованість адміністрації та колективу працівників на задоволення потреб пацієнтів шляхом тісного поєднання наукових, освітніх і лікувально-діагностичних  технологій з використанням найсучаснішого медичного обладнання, відзначила основне завдання навчального циклу: надати можливість слухачам оволодіти теорією і практикою ультразвукових досліджень різних органів і систем в реальних умовах клінічної практики.

Програма циклу спеціалізації «Ультразвукова діагностика» розрахована на 3  місяці навчання (468 годин) у зручному форматі (очний з елементами дистанційної освіти), в тому числі 290 годин практичних занять з використанням новітніх освітніх технологій та сучасного обладнання ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС.

З метою якісної реалізації освітнього процесу задіяні науковці та високопрофесійні фахівці  з тривалим досвідом роботи, яких представила слухачам директор Центру підвищення кваліфікації «Інститут післядипломної освіти» Світлана Буренок:

  • д. мед. н. Болеслав Лисенко, старш. наук. співр. Наукового відділу малоінвазивної хірургії, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, лікар з ультразвукової діагностики;
  • к. мед. н. Михайло Дячук, наук. співр. Наукового відділу малоінвазивної хірургії, завідувач операційного відділення з рентгенохірургічним блоком Центру стаціонарної допомоги, лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, лікар з ультразвукової діагностики;
  • Наталія Зінченко, завідувач відділення рентгенологічної та функціональної діагностики з ультразвуковими дослідженнями Консультативно-діагностичного центру, лікар з ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії;
  • Ольга Стельмах, лікар з функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії відділення рентгенологічної та функціональної діагностики з ультразвуковими дослідженнями Консультативно-діагностичного центру (куратор циклу);
  • к.мед.н., Надія Севастьянова, лікар з функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії відділення рентгенологічної та функціональної діагностики з ультразвуковими дослідженнями Консультативно-діагностичного центру;
  • Юлія Солодухіна, лікар з ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії відділення рентгенологічної та функціональної діагностики з ультразвуковими дослідженнями Консультативно-діагностичного центру.

У розпорядженні слухачів просторі аудиторії, центр симуляційного навчання, окремий клас, оснащений ультразвуковою апаратурою для відпрацювання індивідуальних практичних навичок, доступ до кабінетів лікарів  відділення рентгенологічної та функціональної діагностики з ультразвуковими дослідженнями для отримання знань в реальному часі, цифрова платформа «Moodle» з лекційним контентом і тестовими завданнями.

Під час інтерактивного спілкування слухачі  висловили свої побажання щодо навчання на циклі та поділились планами зі своєї подальшої професійної діяльності по його завершенні.

Подяка

SOS Montpellier UKRAINE

Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами висловлює слова вдячності і шанування компанії SOS Montpellier UKRAINE та особисто Anastasiya Galinier, Ludmyla Tsivka у наданні благодійної допомоги у вигляді сонячних панелей які будуть використовуватись для забезпечення безперебійної роботи  медичного обладнання відділення анестезіології та інтенсивної терапії центру стаціонарної допомоги y разі аварійного відключення чи роботи в умовах дефіциту постачання електроенергії.

Дякуємо за турботу, підтримку та ваші ширі і чуйні серця! Адже крім матеріальної складової гуманітарної допомоги, усвідомлення факту підтримки надихає колектив на подальшу роботу на благо України.

 

Голові Благодійної організації «Благодійний фонд «Україна Монпельє» Андріяну РЕВʼЮКУ

Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами висловлює слова вдячності і шанування Благодійній організації «Благодійний фонд «Україна Монпельє» тa безпосередньо Голові Андріяну Ревʼюку за отриману безоплатну благодійну допомогу у вигляді сонячних панелей які будуть використовуватись для забезпечення безперебійної роботи медичного обладнання відділення анестезіології та інтенсивної терапії центру стаціонарної допомоги у разі аварійного відключення чи роботи в умовах дефіциту постачання електроенергії.

Дякуємо за турботу, підтримку та ваші щирі і чуйні серця! Адже крім матеріальної складової гуманітарної допомоги, усвідомлення факту підтримки надихає колектив на подальшу роботу на благо України.


ІНЖЕНЕРНІЙ ШКОЛІ EPF

Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами висловлює слова вдячності і шанування за технічну підтримку інженерній школі EPF у наданні благодійної допомоги у вигляді сонячних панелей які будуть використовуватись для забезпечення безперебійної роботи медичного обладнання відділення анестезіології та інтенсивної терапії центру стаціонарної допомоги у разі аварійного відключення чи роботи в умовах дефіциту постачання електроенергії.

Дякуємо за турботу, підтримку та ваші щирі і чуйні серця! Адже крім матеріальної складової гуманітарної допомоги, усвідомлення факту підтримки надихає колектив на подальшу роботу на благо України.


Інноваційній компанії ONG COOPDEA

Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами висловлює слова вдячності і шанування інноваційній компанії ONG COOPDEA за технічну підтримку у наданні благодійної допомоги у вигляді сонячних панелей які будуть використовуватись для забезпечення безперебійної роботи медичного обладнання відділення анестезіології та інтенсивної терапії центру стаціонарної допомоги у разі аварійного відключення чи роботи в умовах дефіциту постачання електроенергії.

Дякуємо за турботу, підтримку та ваші щирі і чуйні серця! Адже крім матеріальної складової гуманітарної допомоги, усвідомлення факту підтримки надихає колектив на подальшу роботу на благо України.


Гандбольній команді MHB Montpellier Handball

Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами висловлює слова вдячності і шанування членам гандбольної команди МНВ Montpellier Handball за фінансову підтримку у наданні благодійної допомоги у вигляді сонячних панелей які будуть використовуватись для забезпечення безперебійної роботи медичного обладнання відділення анестезіології та інтенсивної терапії центру стаціонарної допомоги у разі аварійного відключення чи роботи в умовах дефіциту постачання електроенергії.

Дякуємо за турботу, підтримку та ваші щирі і чуйні серця! Адже крім матеріальної складової гуманітарної допомоги, усвідомлення факту підтримки надихає колектив на подальшу роботу на благо України.

Інформація для вагітних жінок

Шановні майбутні мами!

В Державній науковій установі «Науково практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами з 18 квітня 2022 року відновлено роботу кабінету спостереження вагітних жінок та пологового відділення «ДІДІЛІЯ».

Наша команда професіоналів допоможе Вам реалізувати свої побажання щодо висококваліфікованого спостереження вагітності і ведення пологів, безпечного і комфортного перебування в медичному закладі під час воєнного стану з суттєвою знижкою на вартість медичних послуг під час пологів.

За додатковою інформацією та з метою своєчасного планування пологів Ви можете звернутись до завідувача пологового відділення Данилко Вероніки Олександрівни в зручний для вас час за адресою: м. Київ, вул. Верхня, 5, 3 поверх, пологове відділення з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 15.00 (крім вихідних та святкових днів); або за телефонами:

(067) 465-59-68 (щоденно з 08.00 до 20.00), пологове відділення (пост) (044) 254-64-89 (цілодобово).

Ми чекаємо на Вас.

Шановні пацієнти!

Для отримання інформації стосовно роботи амбулаторно-поліклінічної служби та консультації в телефонному режимі просимо Вас звертатися за номерами телефонів

з 8:00 до 20:00: 

254-64-00,    254-64-17,    254-68-66

з 20:00 до 8:00:  

284-70-08,    284-70-09,    284-71-01

У випадку невідкладного стану просимо Вас телефонувати за номером 103.

Шановні пацієнти !

З  04.02.2022 р.  в  пункті вакцинації ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС  поновлено проведення  вакцинації від короновірусної  хвороби  вакциною  «CoronaVac»  за графіком 8.00 – 14.00 щоденно за виключенням святкових та вихідних днів за попереднім записом .

Запис  на  проведення процедури щеплення  проводиться за телефонами:

(044) 254-64-37 та (068) 625-01-24.

Додаткова доза вакцини проти COVID-19

  У В А Г А !

Особам, які :

  • мають первинні або набуті імунодефіцитні стани на момент вакцинації;
  • перебувають під наглядом з хронічними лімфопроліферативними розладами, включаючи гематологічні злоякісні пухлини;
  • мають імунодефіцит, спричинений  ВІЛ-інфекцією;
  • отримували високі дози стероїдів з будь якої причини за місяць до вакцинації;
  • віком понад 60 років, які були щеплені двома дозами вакцини на вірусній платформі (Короновак)

рекомендується щепитися додатковою дозою вакцини проти COVID-19 в період від 28 днів до 3 місяців від дня отримання останньої дози в первинній вакцинації (повторного введення вакцини).

«Додаткова доза» – доза, яка вводиться з метою досягнення кращого захисту у осіб, які за станом свого здоров’я  мають нижчу ефективність вакцин у порівнянні з ефективністю вакцини в загальній популяції.

У разі виникнення питань щодо щеплення додатковою дозою проти COVID-19 рекомендуємо звернутися до свого лікаря терапевта Центру первинної медичної допомоги.

Тел. столу довідкової інформації:

254-64-00

Інформація щодо щеплення додатковою дозою вакцини проти COVID-19 в ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС  підготовлена  згідно наказу МОЗ України №2770 від 13 грудня  2021 року «Про введення в дію Рішення оперативного штабу МОЗ України з реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації від 01 2021 року»

Тимчасові методичні рекомендації

ДІАГНОСТИКА, ЛІКУВАННЯ, ПРОФІЛАКТИКА УСКЛАДНЕНЬ, ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ (2019 nCoV)

Установи-розробники:

  • Національна академія медичних наук України
  • Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами

Переглянути в форматі pdf

Інформація щодо спалаху захворювань, спричинених коронавірусом 2019-nCoV

Коронавіруси — родина РНК-вірусів, що включає 40 видів, об’єднаних у дві підродини. Сприйнятливі до них верблюди, велика рогата худоба, кажани, змії, собаки, коти, свині й людина. Коронавірус може уражувати дихальну систему і травний тракт, рідше — печінку, серце та інші органи.

Протягом сорока років після відкриття вірусу вважали, що він не здатен спричиняти масові захворювання з тяжким перебігом і високою летальністю. Але після спалаху в Китаї у 2002 році атипової пневмонії, яку пізніше назвали тяжким гострим респіраторним синдромом (SARS), було встановлено етіологічну приналежність нового збудника до родини коронавірусів. У середині 2003 року захворюваність на SARS різко знизилася, на той час перехворіло близько 8,5 тис. осіб, летальність становила 4%. Для лікування застосовували противірусні препарати з групи рибавірину, інтерферони, гормональні препарати й індуктори синтезу інтерферону. Антибактеріальну терапію призначали для профілактики бактеріальних ускладнень і проведення диференціальної діагностики. …

Актуальна інформація щодо щеплення проти дифтерії

В жовтні 2019 року в Україні зареєстровано близько 20 випадків дифтерії, в тому числі в м. Києві. Саме тому актуальним стало питання про проведення специфічної профілактики цього захворювання. Дифтерія вважається контрольованою інфекцією, тобто попередити її розвиток, запобігти небезпечним ускладненням можна лише шляхом:

  • вакцинації дітей відповідно до Календаря щеплень;
  • ревакцинації дорослих кожні 10 років.

Науково-практична конференція «Рефлексотерапія, методи східної та західної медицини в медичній реабілітації»

28-29 вересня 2017 р. у м. Києві відбулася Ювілейна науково-практична конференція з міжнародною участю «Рефлексотерапія, методи східної та західної медицини в медичній реабілітації сьогодення», яка присвячена 40-річчю рефлексотерапії в Україні.

Організатори – Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (кафедра сімейної медицини та амбулатоно-поліклінічної допомоги), ВГО «Українська Асоціація рефлексотерапії та медичної акупунктури» (УАРМА),», Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, ГО «Асоціація сімейної медицини». …