Новини

Інформація для вагітних жінок

Шановні майбутні мами!

В Державній науковій установі «Науково практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами з 18 квітня 2022 року відновлено роботу кабінету спостереження вагітних жінок та пологового відділення «ДІДІЛІЯ».

Наша команда професіоналів допоможе Вам реалізувати свої побажання щодо висококваліфікованого спостереження вагітності і ведення пологів, безпечного і комфортного перебування в медичному закладі під час воєнного стану з суттєвою знижкою на вартість медичних послуг під час пологів.

За додатковою інформацією та з метою своєчасного планування пологів Ви можете звернутись до завідувача пологового відділення Данилко Вероніки Олександрівни в зручний для вас час за адресою: м. Київ, вул. Верхня, 5, 3 поверх, пологове відділення з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 15.00 (крім вихідних та святкових днів); або за телефонами:

(067) 465-59-68 (щоденно з 08.00 до 20.00), пологове відділення (пост) (044) 254-64-89 (цілодобово).

Ми чекаємо на Вас.

Шановні пацієнти!

Для отримання інформації стосовно роботи амбулаторно-поліклінічної служби та консультації в телефонному режимі просимо Вас звертатися за номерами телефонів

з 8:00 до 20:00: 

254-64-00,    254-64-17,    254-68-66

з 20:00 до 8:00:  

284-70-08,    284-70-09,    284-71-01

У випадку невідкладного стану просимо Вас телефонувати за номером 103.

Шановні пацієнти !

З  04.02.2022 р.  в  пункті вакцинації ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС  поновлено проведення  вакцинації від короновірусної  хвороби  вакциною  «CoronaVac»  за графіком 8.00 – 14.00 щоденно за виключенням святкових та вихідних днів за попереднім записом .

Запис  на  проведення процедури щеплення  проводиться за телефонами:

(044) 254-64-37 та (068) 625-01-24.

Додаткова доза вакцини проти COVID-19

  У В А Г А !

Особам, які :

  • мають первинні або набуті імунодефіцитні стани на момент вакцинації;
  • перебувають під наглядом з хронічними лімфопроліферативними розладами, включаючи гематологічні злоякісні пухлини;
  • мають імунодефіцит, спричинений  ВІЛ-інфекцією;
  • отримували високі дози стероїдів з будь якої причини за місяць до вакцинації;
  • віком понад 60 років, які були щеплені двома дозами вакцини на вірусній платформі (Короновак)

рекомендується щепитися додатковою дозою вакцини проти COVID-19 в період від 28 днів до 3 місяців від дня отримання останньої дози в первинній вакцинації (повторного введення вакцини).

«Додаткова доза» – доза, яка вводиться з метою досягнення кращого захисту у осіб, які за станом свого здоров’я  мають нижчу ефективність вакцин у порівнянні з ефективністю вакцини в загальній популяції.

У разі виникнення питань щодо щеплення додатковою дозою проти COVID-19 рекомендуємо звернутися до свого лікаря терапевта Центру первинної медичної допомоги.

Тел. столу довідкової інформації:

254-64-00

Інформація щодо щеплення додатковою дозою вакцини проти COVID-19 в ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС  підготовлена  згідно наказу МОЗ України №2770 від 13 грудня  2021 року «Про введення в дію Рішення оперативного штабу МОЗ України з реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації від 01 2021 року»

Тимчасові методичні рекомендації

ДІАГНОСТИКА, ЛІКУВАННЯ, ПРОФІЛАКТИКА УСКЛАДНЕНЬ, ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ (2019 nCoV)

Установи-розробники:

  • Національна академія медичних наук України
  • Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами

Переглянути в форматі pdf

Інформація щодо спалаху захворювань, спричинених коронавірусом 2019-nCoV

Коронавіруси — родина РНК-вірусів, що включає 40 видів, об’єднаних у дві підродини. Сприйнятливі до них верблюди, велика рогата худоба, кажани, змії, собаки, коти, свині й людина. Коронавірус може уражувати дихальну систему і травний тракт, рідше — печінку, серце та інші органи.

Протягом сорока років після відкриття вірусу вважали, що він не здатен спричиняти масові захворювання з тяжким перебігом і високою летальністю. Але після спалаху в Китаї у 2002 році атипової пневмонії, яку пізніше назвали тяжким гострим респіраторним синдромом (SARS), було встановлено етіологічну приналежність нового збудника до родини коронавірусів. У середині 2003 року захворюваність на SARS різко знизилася, на той час перехворіло близько 8,5 тис. осіб, летальність становила 4%. Для лікування застосовували противірусні препарати з групи рибавірину, інтерферони, гормональні препарати й індуктори синтезу інтерферону. Антибактеріальну терапію призначали для профілактики бактеріальних ускладнень і проведення диференціальної діагностики. …

Актуальна інформація щодо щеплення проти дифтерії

В жовтні 2019 року в Україні зареєстровано близько 20 випадків дифтерії, в тому числі в м. Києві. Саме тому актуальним стало питання про проведення специфічної профілактики цього захворювання. Дифтерія вважається контрольованою інфекцією, тобто попередити її розвиток, запобігти небезпечним ускладненням можна лише шляхом:

  • вакцинації дітей відповідно до Календаря щеплень;
  • ревакцинації дорослих кожні 10 років.

Науково-практична конференція «Рефлексотерапія, методи східної та західної медицини в медичній реабілітації»

28-29 вересня 2017 р. у м. Києві відбулася Ювілейна науково-практична конференція з міжнародною участю «Рефлексотерапія, методи східної та західної медицини в медичній реабілітації сьогодення», яка присвячена 40-річчю рефлексотерапії в Україні.

Організатори – Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (кафедра сімейної медицини та амбулатоно-поліклінічної допомоги), ВГО «Українська Асоціація рефлексотерапії та медичної акупунктури» (УАРМА),», Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, ГО «Асоціація сімейної медицини». …

Зустріч з лауреатом Нобелівської премії професором Харальдом цур Хаузеном

18 вересня 2017 року у Державній науковій установі «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами   (ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС) відбулася зустріч науковців-медиків та лікарів із всесвітньо відомим німецьким вченим – лауреатом Нобелівської премії з фізіології і медицини (2008 р.) професором Харальдом  цур Хаузеном, який на даний час є почесним професором Німецького центру дослідження раку (Гейдельберг, Німеччина). Цей захід став можливим завдяки реалізації проекту «Лекції майбутнього», організатором якого є громадська організація «Європейська мала академія наук», та за сприяння НАН України і НАМН України. …