Гінекологічне відділення

Гінекологічне відділення

ГВ КДЦ

Завідувач – Хабрат Антон Борисович

Відділення розташоване на 5 поверсі  ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, праве крило.

кабінети: №529, №530, №533, №536, №537, №539.

У гінекологічному відділенні консультативно-діагностичного центру надаються всі види амбулаторної гінекологічної допомоги з використанням класичних, сучасних та інноваційних методів лікування.

Основні діагностичні, терапевтичні та хірургічні напрямки роботи відділення:

  • Профілактичні огляди, взяття матеріалу для дослідження та виконання скринінгів.
  • Ультразвукова діагностика.
  • Кольпоскопія.
  • Повний спектр консервативного лікування гінекологічних захворювань (порушення циклу, запальні захворювання, кровотечі, больові синдроми, ендометріоз, клімактеричний синдром, статеві інфекції).
  • Лікування захворювань шийки матки (радіохвильова терапія, аргоноплазмова-, кріо- та лазерна коагуляція).
  • Введення і видалення внутрішньо маткових протизаплідних засобів.
  • Підготовка та післяопераційне ведення пацієнток, при:

– діагностичній та оперативній монополярній гістерорезектоскопії; – реконструктивно-пластичних втручаннях; – втручаннях з приводу нетримання сечі і пролапсах гені талій; – хірургічному лікуванні міоми матки; – видаленні новоутворень порожнини та додатків матки; – лікуванні ектопічної вагітності, – корекції аномалій розвитку статевих огранів, – лікуванні непліддя, з тотальним наданням переваги органозберігаючій тактиці.

  • Інтимна пластика.
  • Радикальні операції на органах малого тазу (видалення матки).
  • Динамічне спостереження пацієнток з гінекологічною патологією та спостереження хворих на злоякісні захворювання статевих органів, під патронажем співробітників відповідних профільних ЗОЗ.
Хабрат Антон Борисович Яхно Стелла Миколаївна
Завідувач гінекологічного відділення КДЦ Сестра медична старша.
254-64-02 (каб.539) 254-62-09 (каб.537)

Графік роботи:

Згідно графіку з 8:00 до 20:00 (Пн-Пт)

Кабінети: №529, №530 – (044) 254-64-09, №533, №536 -(044) 254-68-00, №537 (Сестра медична старша) – (044) 254-62-09, №539 – (044) 254-64-02.


Медична допомога надається фахівцями вищої категорії у тісній взаємодії з науковцями гінекологічного напрямку наукового відділу малоінвазивної хірургії, що забезпечує індивідуальний та раціональний підхід як на етапі профілактики жіночих хвороб, так і під час діагностики, визначенні тактики лікування, його корекції та підтримці належної пов’язаної якості життя у жінок, які працюють у Раді національної безпеки і оборони України, Офісі Президента України та інших створених Президентом України консультативних та допоміжних органах і службах, Апараті Верховної Ради України, Кабінеті міністрів України, інших державних органах, а також інших категорій населення, які обслуговуються в ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС в передбаченому чинним законодавством порядку.