Терапевтичне відділення консультативно-діагностичного центру

Терапевтичне відділення консультативно-діагностичного центру

ТВ КДЦ

Завідувач – Гідзинська Ірина Миколаївна

Відділення розташоване на 5 та 1 (каб. 104) поверсі  ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС,

5 поверх: №504 (лікар-ендокринолог), №505 (лікар-ендокринолог), №507 – (лікар-ендокринолог), №506 – (кабінет самоконтролю цукрового діабету) ,№550 (лікар гематолог), №548 (лікар-ревматолог), №547 (лікар-ревматолог), № 545 (лікар кардіолог), №544 (лікар кардіолог), № 543 (завідувач КДЦ, ТВ КДЦ), №526 (сестра медична старша), №525 (лікар онколог) №522 – лікар пульмонолог, лікар фтизіатр №521 – лікар алерголог, лікар-гастроентеролог №520А – кабінет щеплень
1 поверх: №104 (кабінет інфекційних захворювань)

Лікарі відділення проводять амбулаторний прийом за умови попереднього запису за направленням дільничних терапевтів або лікарів інших спеціальностей та надають консультативну допомогу пацієнтам, які перебувають на лікуванні у стаціонарних підрозділах Центру.

Напрями діяльності:

 • Надання консультативної допомоги пацієнтам
 • Моніторинг стану пацієнтів, що мають захворювання з хронічним перебігом
Гідзинська Ірина МиколаївнаБут Алла Петрівна
Завідувач КДЦ, ТВ КДЦ – вища категорія, заслужений лікар України.Сестра медична старша ТВ КДЦ – вища кваліфікаційна категорія.
254-68-28

254-64-06

Графік роботи:

Згідно графіку з 8:00 до 20:00 (пн-пт)

Перша або друга зміна

№504 – лікар-ендокринолог т. 254-68-17
№505 – лікар-ендокринолог т. 254-64-18
№507 – лікар-ендокринолог т. 254-64-18
№506 – кабінет самоконтролю цукрового діабету т. 254-64-18
№550 – лікар гематолог, т. 254-68-96
№548 – лікар-ревматолог, т. 254-64-03
№547 – лікар-ревматолог т. 254-68-32
№545 – лікар кардіолог, т. 254-68-68
№544 – лікар кардіолог т. 254-64-97
№543 – завідувач КДЦ, ТВ КДЦ т. 254-68-28
№526 – сестра медична старша т. 254-64-06
№525 – лікар онколог т. 254-64-12
№522 – лікар пульмонолог, лікар фтизіатр т. 254-64-05
№521 – лікар алерголог, лікар-гастроентеролог т. 254-64-85
№520А – кабінет щеплень т. 254-64-68
№104 – кабінет інфекційних захворювань т. 254-64-65


Відділення було створене у лютому 2014 року з метою оптимізації надання вторинної (спеціалізованої) терапевтичної допомоги пацієнтам, медичне обслуговування яких здійснює ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, з 01.09.2015 року воно увійшло до складу консультативно-діагностичного центру (КДЦ) ДНУ як терапевтичне відділення КДЦ.


Перелік послуг які надаються:

✔ Консультація лікаря кардіолога
✔ Консультація лікаря пульмонолога
✔ Консультація лікаря ревматолога
✔ консультація лікаря гематолога
✔ Консультація лікаря фтизіатра
✔ Консультація лікаря інфекціоніста
✔ Консультація лікаря онколога
✔ Консультація лікаря алерголога
✔ Консультація лікаря-ендокринолога
✔ Проведення профілактичних щеплень
✔ Проведення навчання пацієнтів з діагнозом «Цукровий діабет» щодо самоконтролю захворювання


Наші переваги:

 • Першочерговим завданням лікарів відділення є надання спеціалізованої медичної допомоги, що базується на рекомендаціях доказової медицини в рамках чинних медико-технологічних документів. Важливим напрямом роботи є впровадження на етапі спеціалізованої допомоги профілактичних технологій, їх постійне оновлення з урахуванням вимог доказової медицини, здійснення заходів, спрямованих на підвищення якості та ефективності профілактичної роботи та заходів, направлених на підвищення прихильності пацієнтів до лікування та самоконтролю захворювання.
 • Значну роль у роботі лікарів-кардіологів займає впровадження у клінічну практику науково обґрунтованих підходів до профілактики ССЗ. Реалізація комплексних програм діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів кардіологічного профілю виконується у співробітництві з науковими та стаціонарними підрозділами ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС. Використання електронної медичної картки пацієнта надає можливість проводити моніторинг факторів ризику серцево-судинних захворювань та оцінку ступеня їх корекції. Так показник контролю рівня АТ у пацієнтів з АГ, що перебувають під диспансерним наглядом кардіологів, перевищує 50%, за результатами моніторингу станом на кінець 2021 року він становив 59,3%. Індивідуальний підхід до надання медичної допомоги дозволяє досягти позитивного впливу на рівень прихильності пацієнтів до виконання рекомендацій лікаря щодо прийому фармакологічних препаратів: статини постійно приймають понад 90% пацієнтів диспансерної групи. У своїй практиці лікарі-кардіологи широко використовують інформаційні матеріали для пацієнтів, що були розроблені в наукових підрозділах процесі виконання планових НДР.
 • При наданні медичної допомоги велика увага приділяється використанню заходів діагностики та лікування з доведеною ефективністю, зокрема, діагностика захворювань крові проводиться з використанням морфологічних, цитогенетичних, молекулярно-генетичних досліджень периферичної крові та кісткового мозку. Лікування алергологічних захворювань проводиться з використанням методики специфічної гіпосенсибілізації за допомогою індивідуально підібраного набору алергенів. Лікарі відділення приділяють велику увагу впровадженню вимог медико-технологічних документів щодо профілактики онкологічної патології, зокрема, заходів скринінгу з доведеною ефективністю. Призначення заходів діагностики та лікування проводиться з урахуванням супутньої патології відповідно до індивідуальних потреб та пріоритетів пацієнтів.

У відділенні працюють лікарі-спеціалісти – кардіологи – Анжеліка Володимирівна Грива, Валентина Павлівна Розанова та Олена Генадіївна Трофимова, ревматологи – Оксана Михайлівна Журавчак та Ірина Леонідівна Якименко, ендокринологи – Марина Ігорівна Селіваненко, Ольга Олегівна Грачова, Алла Олексіївна Ковальська та Алла Володимирівна Якубіна, гематолог – Оксана Михайлівна Костюкевич, пульмонолог та за сумісництвом – фтизіатр – Світлана Василівна Пастушенко, алерголог – Ірина Аркадіївна Сигаєва, гастроентеролог – Любов Сергіївна Левенець, онколог – Леся Леонідівна Ярмолюк, інфекціоніст – Лідія Михайлівна Вовк. Всі лікарі мають вищу кваліфікаційну категорію, четверо – науковий ступінь кандидата медичних наук, лікар-алерголог Сигаєва Ірина Аркадіївна та лікар-гематолог Костюкевич Оксана Михайлівна мають звання заслужений лікар України.

Завідувач відділення – Гідзинська Ірина Миколаївна, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н (кардіологія), заслужений лікар України.


Список лікарів:

 1. Селіваненко Марина Ігорівна – лікар-ендокринолог
 2. Ковальська Алла Олексіївна – лікар-ендокринолог
 3. Грачова Ольга Олегівна – лікар-ендокринолог
 4. Якубіна Алла Володимирівна – лікар-ендокринолог
 5. Костюкевич Оксана Михайлівна – лікар-гематолог
 6. Журавчак Оксана Михайлівна – лікар-ревматолог
 7. Якименко Ірина Леонідівна – лікар-ревматолог
 8. Грива Анжеліка Володимирівна – лікар-кардіолог
 9. Трофимова Олена Геннадіївна – лікар-кардіолог
 10. Розанова Валентина Павлівна – лікар-кардіолог
 11. Ярмолюк Леся Леонідівна – лікар-онколог
 12. Пастушенко Світлана Володимирівна – лікар-пульмонолог, лікар-фтизіатр
 13. Сигаєва Ірина Аркадіївна – лікар-алерголог
 14. Левенець Любов Сергіївна – лікар-гастроентеролог
 15. Вовк Лідія Михайлівна – лікар-інфекціоніст