Шановні пацієнти !

В ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС планується проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, пацієнтів, що обслуговуються в закладі після отримання вакцини.

У разі отримання ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, маршрут пацієнта для проведення такої вакцинації буде повідомлений додатково.

Інформацію про наявність вакцин та порядок проведення вакцинації можливо буде отримати на сайті ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС  clinic.gov.ua або по телефону 254-64-17 .

Питання вартості вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, чи безкоштовного її використання для пацієнтів, що обслуговуються ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, та який саме препарат буде використовуватись для проведення вакцинації наразі ще не вирішено.

За існуючими на сьогодні рекомендаціями підготовка до вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, є звичайною. Для вирішення питання щодо наявності показань, протипоказань, доцільності та необхідності проведення додаткових лабораторних тестів та обстежень Вам потрібно буде звернутись до свого лікаря-терапевта дільничного.