Медична карта

Правила користування електронною медичною карткою (ЕМК)

 

1. Для перегляду даних обстежень та оглядів потрібно в адресному рядку інтернет-браузера ввести адресу сайту (вказано на самій пластиковій ЕМК).

im_1

2. Зайшовши на сайт, обираємо вкладку «Медична картка».

im_2

3. У вікні, що з’явилося, потрібно ввести логін (номер ЕМК, який вказано на самій пластиковій картці) та пароль. Можна також поставити прапорець, щоб при введенні логіну (початкових цифр) автоматично заповнювалися поля логін та пароль.

im_3

 

4. Для входу в ЕМК потрібно натиснути кнопку «Вхід»

im_4
5. Відкривається ЕМК.

im_5

 

Перегляд історії здоров’я

 

1. Для перегляду історії здоров’я, потрібно у правій стороні ЕМК позначити прапорцями потрібні пункти або можна переглянути всі одразу, натиснувши на надпису «Виділити всі» і поставити прапорець у квадратику.

im_25

im_26

* Примітка: для перегляду доступні наступні пункти: анамнез; відомості про щеплення; дані профілактичного/комплексного огляду; дані диспансерного нагляду; дані заключних уточнених діагнозів, дані комплексного діагнозу; дані тимчасової непрацездатності; інформація про госпіталізацію; інформація про хірургічні втручання; інформація про лабораторні обстеження; інформація про функціональні обстеження; інформація про рентгенологічні обстеження; консультації, призначення, лікування та рекомендації; план спостереження, оглядів, відвідувань, госпіталізації; додаткові дані; кардіограми.

 

2. Записи також можна упорядкувати по даті в певному порядку.

im_27
3. Для перегляду відібраних даних потрібно натиснути кнопку «Підтвердити».

im_28
4. Дані будуть виведені унизу сторінки ЕМК.

im_29

Увага! Для відбору інших даних обов’язково зніміть прапорці з попередніх обраних даних (якщо потрібно вивести лише дані одного обстеження).

 

  1. Для виходу з ЕМК достатньо натиснути кнопку «Вихід».