Вітаємо!

ДЯЧУКУ

Дмитру Дмитровичу

60 років

Шановний Дмитре Дмитровичу!

Колектив Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами щиросердечно вітає Вас із 60-річним ювілеєм!

Ви є знаним в Україні науковцем та організатором охорони здоров’я, особистістю з Великої літери, впевненим лідером, якому  притаманні спрямованість на європейські стандарти медичної практики, спроможність до прогнозування ситуацій і результатів діяльності, загострене відчуття нового і перспективного для медицини та розвитку науки загалом.

Інтегральне слово, яке характеризує Вашу діяльність –  це «новаторство».

Широкий діапазон Ваших знань та науково-практичних інтересів, працьовитість і відданість справі, чудові організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули авторитет і повагу серед колег та медичної громадськості України.

Визнанням Ваших вагомих наукових здобутків та значного внеску в розвиток системи організації медичної допомоги населенню є обрання Вас у 2017 році членом-кореспондентом Національної академії медичних наук України та висока державна  нагорода –  орден «За заслуги» ІІІ ступеня.

За Вашої ініціативи та під Вашим керівництвом у 2009 році була створена Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, яка є установою нового типу, успішно демонструє інноваційний рівень організації діяльності, що поєднує актуальні наукові дослідження, надання  медичної допомоги з використанням найсучасніших методик, підвищення кваліфікації медичних працівників, високий рівень організації праці колективу.

Завдяки Вашим ідеям та виконаним під Вашим керівництвом науковим дослідженням дістали подальший розвиток питання менеджменту охорони здоров’я, розроблені та впроваджені новітні технології організації діяльності закладів охорони здоров’я, інноваційні форми моніторингу та управління факторами ризику розвитку захворювань та економічне обґрунтування фінансування програм  профілактики захворювань серед населення.

За час свого існування наша наукова установа під Вашим керівництвом стала відомою не лише в Україні, а й за її межами.

Ваш науковий доробок відображений у 200 наукових працях, у тому числі 12 монографіях, навчальному посібнику, 8  патентах України на винаходи та корисні моделі.

Ви успішно готуєте наукові кадри, є головним редактором наукового журналу «Клінічна та профілактична медицина».

Колектив Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами висловлює Вам свою глибоку повагу і вдячність за високий професіоналізм та людяність та пишається тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Працівники Центру завжди будуть відданими, підтримуватимуть вогонь Ваших прогресивних ідей та починань.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі літа, творчого натхнення для втілення усього задуманого, бадьорості духу, невгасної енергії та невтомності у Вашій щоденній праці!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху!

Нехай втілюються в життя найкращі Ваші задуми і мрії!

Нехай мир, злагода, добробут і благополуччя завжди супроводжують Вас і Вашу родину!