Категорія: Оголошення

Увага! Змінено банківські рахунки ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС

ДО УВАГИ ПАЦІЄНТІВ,

медичне обслуговування яких здійснюється ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС

на підставі Договорів про медичне обслуговування!

 

У зв’язку з запровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні, з 03.01.2020 змінено рахунки ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС.

Оплату послуг за Договорами про медичне обслуговування просимо здійснювати на наступні рахунки:

 

  • за медичні послуги (крім перебування на ліжку) на

р/р UA89 820172 031 32310022010 12085 в ДКСУ;

 

  • за перебування на ліжку на

р/р UA90 820172 031 32010022020 12085 в ДКСУ.

Просимо найближчим часом звернутися до кабінету з договірної роботи, що розташований на першому поверсі будівлі ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, для отримання письмових повідомлень про зміну рахунків.

Привітання

Шановний Дмитре Дмитровичу !

Прийміть найщиріші привітання з нагоди обрання Вас на посаду директора ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС.

Сьогоднішній день наочно продемонстрував Вам як повагу трудового колективу за вже проведену роботу, так і безмежну довіру на майбутнє до Вас, як до Людини та Професіонала.

Колектив ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС радий тому, що попри всі труднощі та відповідальність, пов’язані з керівництвом такою видатною установою, Ви погодилися і далі витрачати свої сили та час на розвиток ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС.

Не лише бажаємо, а й, обіцяємо, кожен на своєму робочому місці, прикласти максимум зусиль для того аби всі Ваші амбітні плани здійснилися, пацієнти ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС були здоровими та задоволеними, а науковий та освітній потенціали установи зростали.

А підґрунтям плідної професійної діяльності, хай буде натхнення, почуття гумору та міцне здоров`я!

                                 

З повагою, 

                                                                                         Трудовий колектив ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС

Оголошення

про результати виборів директора
Державної наукової установи
«Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини»
Державного управління справами

21 листопада 2019 року з 9:00 до 12:15
у приміщенні актової зали ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС (1 поверх) за адресою вул. Верхня, 5
відбулися загальні збори наукових працівників та повноважних представників трудового колективу,
на яких були проведені вибори директора ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС

За результатами таємного голосування на посаду директора
ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС обрано ДЯЧУКА ДМИТРА ДМИТРОВИЧА

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

про вибори директора
Державної наукової установи
«Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини»
Державного управління справами
21 листопада 2019 року

 

у актовій залі ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС (1 поверх) за адресою: м. Київ, вул. Верхня, 5
відбудуться загальні збори трудового колективу ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС,
на яких будуть проведені
вибори директора ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС

 

9:00 –  10:00 –   відкриття зборів трудового колективу, представлення кандидатами на посаду  директора ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС виборчих програм та їх обговорення

10:00 – 11:00 – таємне голосування*

11:00 – 12:00 – підрахунок голосів членами виборчої комісії, підписання протоколу про результати виборів

12:00 – оголошення результатів виборів та закриття зборів трудового колективу ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС

*До участі у виборах запрошуються штатні наукові працівники ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС та повноважні представники трудового колективу ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, делеговані зборами трудових колективів структурних підрозділів ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС.

 Видача бюлетеня для голосування буде здійснюватись за умови пред’явлення виборцем документа, що посвідчує його особу (паспорт громадянина України, посвідчення водія, інші документи, що посвідчують особу, визначені частиною 1 статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»).

Виборча комісія

Інформація

щодо виборів директора Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами

 

28 серпня 2019 року Державним управлінням справами видано розпорядження № 180 «Про оголошення конкурсу на посаду директора Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами (далі – ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС).

У випуску газети Кабінету Міністрів України «Урядовий кур’єр» № 167 від 3 вересня 2019 року вийшла публікація про оголошення Державним управлінням справами конкурсу на посаду директора із зазначенням вимог до претендентів та переліку документів, обов’язкових для подання претендентами поштою.

9 вересня 2019 року заступником директора ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС з економічних та господарських питань видано наказ № 230 «Про організацію виборів керівника Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами». Цим наказом зокрема затверджено персональні склади організаційного комітету ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС з проведення виборів директора ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС та виборчої комісії.

12 вересня 2019 року Профспілковий комітет ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС погодив (протокол №11) Положення про організаційний комітет з виборів директора Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами та Положення про виборчу комісію з виборів директора Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами. 13 вересня вищевказані положення були затверджені Вченою радою ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС (протокол № 6).

16 вересня відбулися засідання Організаційного комітету з виборів директора ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС та виборчої комісії, на яких обрано їх голів та секретарів.

18 вересня та 2 жовтня відбулися засідання Організаційного комітету, на яких розглядалися питання організації виборів директора.

На своєму засіданні 16 жовтня 2019 року Організаційний комітет з виборів директора затвердив (протокол № 4):

Для акредитації громадських спостерігачів звертатись до голови Організаційного комітету Дзізінської Олени Олександрівни  за телефоном 284-79-93.

Своїм листом від 6 листопада 2019 року № 01-13/072/2163 Державне управління справами подало на розгляд зборів колективу наукових працівників ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС список претендентів на посаду директора ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, які відповідають вимогам до керівника, установленим ч. 3 ст. 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність». До вказаного списку включені наступні претенденти:

  • ДЯЧУК Дмитро Дмитрович, 1958 р.н., доктор медичних наук, член-кореспондент НАМН України, старший науковий співробітник, на даний час працює на посаді директора ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС.
  • ПАЛАМАР Борис Іванович, 1963 р.н., доктор медичних наук, старший науковий співробітник, на даний час працює на посаді професора кафедри соціальної медицини та громадського здоров’я Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

11 листопада 2019 року розміщено виборчі програми кандидатів Д.Дячука та Б.Паламаря.

Виборчі програми кандидатів:

14 листопада 2019 року розміщено оголошення про вибори Директора Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, які відбудуться 21 листопада 2019 року.